Děkujeme za Váš zájem o podporu neziskových aktivit Nadačního fondu DĚTI NA DLANI. Dovolte, abychom vám níže poskytli škálu možností spolupráce. V případě jakýchkoli dotazů či zájmu o bližší specifikaci jednotlivých variant, se na nás neváhejte obrátit.

Dárcovství může být konáno jednorázově či pravidelně. Často vyhledávaným způsobem pravidelné podpory je stanovení měsíčního příspěvku, který je v určitých časových intervalech (např. jednou za měsíc) posílán na náš bankovní účet 107-7063750257/0100

Přispět můžete také skrze portál www.stedrynakup.cz! Pokud vstoupíte do největších e-shopů přes portál www.stedrynakup.cz a objednáte si Vámi zvolené zboží, přispějete tak finanční částkou nadačnímu fondu, který si sami vyberete. Tak nakupte, udělejte radost sobě, či svým blízkým a zároveň přispějte Nadačnímu fondu DĚTI NA DLANI.

Přivítáme jakoukoli jinou formu spolupráce při fungování nadačního fondu jako je například poskytnutí reklamního prostoru, tisk letáků, pronájem prostor apod. Vítáme také všechny, kteří se chtějí dobrovolně podílet na činnosti nadačního fondu, a pomáhat tak předčasně narozeným dětem s jejich nelehkým startem do života.

 

Doklad o poskytnutí daru nadačnímu fondu pro daňové účely

Rozhodnete-li se stát dárcem Nadačního fondu DĚTI NA DLANI, máte nárok na odečet darů z výše své daně z příjmů jako fyzická osoba (zaměstnanci i OSVČ) i jako právnická osoba. Rádi Vám pro tyto účely vystavíme Potvrzení o poskytnutí daru nadačnímu fondu poté, co je předmětná částka s Vaším jménem poukázána na náš učet a současně poté, co nám pošlete na email info@detinadlani.cz předvyplněný formulář Potvrzení o poskytnutí daru nadačnímu fondu

V případě jakéhokoli dotazu se na nás neváhejte obrátit prostředníctvím mailu na info@detinadlani.cz, či na telefon +420 511 188 824.